Září 2011

Výběr na téma týdne "Ticho"

27. září 2011 v 17:34 | agrrr |  Zajímavé příspěvky k TT
I když s malým, malinkatým, nejmalinkaťoulinkatějším zpožděním, přece jen jsem tu a přináším výběr témat týden. To bych ale nebyla já, abych si do vás po tom všem čtení malinko nerejpla. A tak si na to rejpání beru sbíječku jako na letištní beton.


Nové téma týdne: Společnost

26. září 2011 v 10:33 | Cirrat |  Témata
Minulý týden jsme mlčeli, tento týden si to vynahradíme a budeme společenští.

Chodíte rádi do společnosti? Nebo vás zajímá lidská společnost jako celek? Znáte nějakou uzavřenou společnost nebo k ní dokonce i patříte? A co takhle obchodní společnost?

Dávám vám tohle téma k dispozici na hraní, výběr se zpozdí, jak bylo psáno v minulém článku, protože začíná škola těm vysoce vzdělávaným, a tak už nebudou stíhat zveřejňovat výběry hned v pondělí ráno. Sikar a já se zatím držíme. Až se zase náš celý hodnotící tým sleze někde na netu, dohodneme se, kdo bude společnost hodnotit.

Prozatím se můžete bavit nad novou anketou. 5 témat bylo opět vybráno z vašich návrhů, jedno je můj vlastní výmysl. A zase vám neřeknu, které je které. Hlasujte, debatujte, navrhujte v místě k tomu určeném (návrhy v komentářích pod ostatními články budou ignorovány - není v lidských silách je všechny uhlídat) a pište o společnosti.

Jak to bude dál s tema blogem?

25. září 2011 v 10:54 | Dubious cat |  TT Informuje
Ne, nebojte se, nikdo z nás se nerozhodl s hodnocením skončit (mě nedostaneš, batmane), jen se s to tu maličko promění. Proč? Protože i na mě a a Agrrr už došlo a musíme zpět do školních poslucháren. Jelikož vysokoškolská realita je někdy krutá a vyučování se rozhazuje do celého dne, nemůžeme dělat výběry v čas , na který jste byli zvyklí. S ohledem na nárust práce s ústavem spojené a počtu článků na témata týdne se budou tedy výběry objevovat buď v pozdní večer, nebo v úterý. Doufám, že s tím nebude na vaší straně problém!
Jinak zprávu o novém tématu bude pravděpodobně publikovat vždycky Cirrat, takže určitě nebude vaše pondělní návštěva tema.blog.cz marná:)
Přeji krásnou neděli!

Dubious cat

Výběr na téma týdne Nahota

19. září 2011 v 16:25 | Cirrat |  Zajímavé příspěvky k TT
Hou, hou, hou - trpí Santa obezitou?

Myslím, že například Santu by z jeho oblečku asi nikdo vykuchat nechtěl - je bůhvíjak starý, bříško má taky pořádné, a vůbec. Ale třeba se mýlím.

Postoje k obnaženým lidským tělům bychom mohli rozdělit na 1) FUUUUJ!, 2) ano, ano, ano! a 3) je mi to naprosto srdečně jedno. Článků taky bylo o něco méně, než je obvyklé (24 stran odkazů oproti například sourozeneckým 33), ale udělali jste mi radost, psavci, a to velikou. Až na pár vyjímek byly vaše články čitelné a příjemné, a tak bude i výběr o něco nacpanější.

Nové téma týdne: Ticho

19. září 2011 v 8:24 | Cirrat |  Témata
Pššššt! Slyšíte to ticho?

Oproti informačnímu šumu, řvoucí blbosti a hlukovému smogu civilizace ostrý protiklad.

Na toto téma týdne můžete mluvit (na videu a podobně), nebo mlčet a psát, fotit, kreslit, modelovat, co vás napadne.

Je pro nás ticho důležité? Jste nervózní, když je v místnosti dlouho ticho? Umíte s někým jen tak mlčet? Jaké důležité momenty jste zažili v naprostém tichu? Existuje vůbec něco takového jako ticho?

Je to na vás!

Pod článkem naleznete opět anketu s hlasováním o příští téma týdne - z vašich návrhů bylo generátorem náhodných čísel vybráno pět kandidátů, jedno možné téma jsem přihodila sama, ale které to je, to vám neřeknu.

Hodně zdaru.

Výběr téma týdne Sourozenci

12. září 2011 v 10:40 | Sikar |  Zajímavé příspěvky k TT
Vážení a drazí, výběr článků na téma sourozenci je zde.

Jak jsem už jednou řekl, proč vždy napřed nevyrobit nějaký vtípek, jímž bych celý článek uvedl. Prosím, růžovka v akci.

Nové téma týdne: Nahota

12. září 2011 v 10:37 | agrrr |  Témata
Blogeři, blogerky i blogerčata. Tématem tohoto týdne se stala "Nahota". Kterou jste si sami navrhli a následně i odhlasovali v minulé anketě.
Využijte tedy šance a pište. Jaký máte postoj k nahotě? Co si pod pojmem nahota představíte? Co nahota a (ne)mravnost? Jaký byl pohled na nahotu v průběhu dějin? To všechno i více jsou otázky, kterým se ve svých článcích můžete věnovat.
Pod článkem, jako obvykle, najdete anketu, kde můžete vesele hlasovat o příštím tématu týdne.

Psavosti zdar.

Výběr na téma "Můj příběh"

5. září 2011 v 15:34 | agrrr |  Zajímavé příspěvky k TT
Ač mi mozek vytejká ušima, uši krvácí a oči samy hrůzou osleply, přes to přese všechno vám přináším výběr témat týdne. Jásejte a radujte se!

Malkiel nikdy nezklame Příběh mého blogu i Příbeh Zygoty stojí za to přečíst.
Mami nám povyprávěla příběh prvního dne v mateřské školce.
Agrenej a jeho Agrenejův příbeh
Lída a její Snové tajemství
Terka a její Poslední úsměv
Erela a její Zajímavý příběh
a s ním se skvěle doplňuje Kadet s typologií příběhů "můj příběh"
Archael toho napsal víc -hodně- a tak prosím jen odkaz k němu

A nakonec skvělý bonus. Bonbonek pro potěšení! Bogaboo a její nepřekonatelná báseň! Zamotaná příběhová hlava

Tak to je vše. Perličky výjimečně nebudou.

Nové téma týdne: sourozenci

5. září 2011 v 12:01 | Dubious cat |  Témata
Přeji krásně dusné zářijové poledne!

Novým tématem se hravě stali sourozenci- máte nějaké a jaké s nimi máte vztahy? Jste jako oheň a déšť, nebe a peklo, nebo neskutečně v pohodě? Jelikož toto téma zvolila naprostá většina, jsem velmi zvědavá, jaké články vzniknou. Doufám, že nezůstaneme pouze o výčtu počtů sourozenců, převahy pohlaví a pejorativních výrazů. Zapojte svou mysl, síla vesmíru je všude kolem nás:):)

Pod článkem můžete hlasovat pro další téma, jako obvykle- prvních 5 pochází z hlav vašich, poslední je můj soukromý vtip:)