Výběr na téma týdne Nahota

19. září 2011 v 16:25 | Cirrat |  Zajímavé příspěvky k TT
Hou, hou, hou - trpí Santa obezitou?

Myslím, že například Santu by z jeho oblečku asi nikdo vykuchat nechtěl - je bůhvíjak starý, bříško má taky pořádné, a vůbec. Ale třeba se mýlím.

Postoje k obnaženým lidským tělům bychom mohli rozdělit na 1) FUUUUJ!, 2) ano, ano, ano! a 3) je mi to naprosto srdečně jedno. Článků taky bylo o něco méně, než je obvyklé (24 stran odkazů oproti například sourozeneckým 33), ale udělali jste mi radost, psavci, a to velikou. Až na pár vyjímek byly vaše články čitelné a příjemné, a tak bude i výběr o něco nacpanější.


Na druhou stranu se ovšem článek o naháčích, tedy spíš naháčkách, v Africe objevil tento týden pětkrát bez jakékoli změny. Nevím, jestli má jedna osoba pět blogů, pokud ano, mohlo by jí dojít, že ten článek opravdu není potřeba pětkrát zveřejňovat. Každopádně ty čtyři zkopírované články byly promptně naprášeny přes reportovací formulář. Je možné, že bylo šlohnuto více článků, ale protože hodně jich bylo napsaných podle jedné a té samé šablony i tak, nešlo pořádně poznat, jestli jsou odněkud ukradené nebo ne.

A ještě k reportům - přes 30 zpráv jsem podala na blogy, které odfrkly téma týdne jednou větou. To je, vážení, spam. Pokud nevíte, co psát, přijďte k příslušným článkům zde navrhnout budoucí témata, která vás zajímají, a pak o nich hlasovat. Dalších pět blogů pak bylo bonznuto mou drsnou rukou za obecné spammerství a ty tři kopírky z Wikipedie jsem ani neřešila. Ona ta kopie je natolik jasná, že autoři-kopíráci dělají ostudu jen sami sobě.

Vůbec, mám dost. Už jednovětné články nejen kopíruju do textového souboru, abych vám je mohla předložit k pobavení na konci článku, ale rovnou je i reportuju, protože zřejmě jen pořádným kopancem do pozadí se někteří lidé poučí. Haťmatilky a vypatlanosti mimo téma letěly do reportu taky. Nastává, minimálně u mně, doba teroru a čistek. Ale lidi, kteří se aspoň trochu snaží, nechávám na pokoji, to se nebojte.

Tak jdeme na to? Jdeme!

Článek, který u mně jednoznačně rozsvítil TT-matovou kontrolku prudce do zelena, je Přicházíme na svět nazí od Signory A. Dokonalé vyprávění, které na jednu stranu rozesměje, na druhou lehce zamrazí, to když se člověk vžije do vypravěččiných pocitů.


Jdeme si, jak je u mně zvykem, připít na zdraví. The Best of the Best v mém výběru patří v neurčeném pořadí Iksí a jejímu Nahému počítači za článek, který se velmi, velmi, VELMI vymykal průměru, Pee.Bee a svlékacímu experimentu, který nejen, že rozesmál Citrátovou na celý kancl, ale zároveň pěkně ukázal, jak se k nahotě staví... tak nějak asi většina, Lukkymu za dokonalou kategorizaci nahoty, drsné a krvavé duševní obnaženosti Edith Holé (ale nebojte, článek má pokračování) a Hildě - především za nadýchaný svetýrek, ale i za příhody z třetího patra a velmi zábavný popis zkušeností s erotickým DVD...

Tihle autoři mě prostě oslovili nejvíc. Ale i ostatní jsou opravdu machři:

Moi Keiniku Sang sepsala článek Bez kalhot před kamerou. Její blog je sice dočasně pozastaven, ale to nevadí. Stejně jako Iksí šla na nahotu z úplně jiného úhlu pohledu než drtivá většina ostatních.

Topier napsala pohádku o víle. Ano, já vím, tahle pohádka se v různých oblastech objevila v různých variacích mnohokrát, ale ona si dala tu práci a sepsala to podle sebe. A mně se to líbí.

Madam Ypsilon a její Podivná nahota. I tak může vypadat obnaženost až do morku kostí.

Pozor na Barčuši! Její vize odhození obalů je drsná.

A jedeme dál:

Martina sepsala svou zkušenost se sauněním. Nápis ze dveří sauny "Vstupuj v klidu a neobtěžuj svými problémy ostatní" se mi líbí - stejně jako jeho možné výklady.

Malkiel zalovil ve své bohaté studnici zkušeností a články opět stály za to: neplánovaný exhibicionismus, zrzavý bubák, motoristická nahota české duše, popis magorů na nudapláži u Šeberáku, dáma na H 1 nebo bleskový striptýz (jakožto i následky vaření v narozeninovém oblečku) stojí za přečtení.

Ne vždy je ale nahota příjemná, byť z hlediska okolí. Terry o tom ví svoje.

Organizátor organizoval už na základce. Spolu s kamarády přišli na vcelku vtipný způsob, jak dosáhnout cizího obnažení.

LucieLin popisuje svou zkušenost s nudou v Řecku - trochu jiná káva než Německo nebo Šeberák...

Otavínka tuhle přišla o oblečení při koupání v rybníce. Plížit se domů nahatá v lopuších musel být pěkný adrenalin - stejně jako vysvětlování doma...

Kitty se nepáře ani se šrámy u doktora ani se skákajícím psem. Proč taky, že?

Ba.Ji řešila, jak se vyhnout sousedovi, který se domnívá, že je v plavkách, zatímco ty její jsou rozhodně někde mimo záběr...

Sever-rat má s nahotou taky vlastní zkušenosti. Modelka, župan, Jackass, to se nestává každý den.

Blechovan vám poradí, jak se koupat na Adama a Evu, aby to nepohoršilo pana katechetu: dívky za keříček vpravo, hoši vlevo.

Dcerka Anny Goddess tuhle zařídila ve školce konec koupání bez plavek. Vcelku rychle, jednoduše, nahlas - a vtipně.

Opustíme kraj vlastních zážitků a mrkneme se na zvířátka. Mám tady dva články: Zvířecí nahota od Hyperion a milované a nahé morčátko od Carmen313. Samozřejmě, že to nebyly jediné články o nahatých zvířatech, ale nezlobte se na mně, naházet pár fotek stažených z netu a napsat k tomu "nahá jsou i zvířata", to není moc článek. Hyperion a Carmen k tomu připsaly něco ze sebe, svoje názory a to prosím čtivě. I takhle může vypadat vcelku stručný a dobrý článek na téma týdne!

Než začneme rozumovat na dané téma, podíváme se ještě na koutek poesie. Oproti tématům, která jsem hodnotila předtím, si tady hodně lidí řeklo, že své názory či pocity raději vyjádří básnicky. Básniček bylo víc, než je uveřejněných, ale některé by si vysloužily filtr 18+, jiné byly prostě vulgární - a ještě jiné byly skvělé, ale ne úplně k tématu.

Každopádně, tady jsou: Metztli - Nahota do morku kostí, Adaluter - Nahá duše bolí, Aurora13 - Nahota, ForLove - Nahá, Worlod - Nahota, JitiKiti - Nahá, Werwolfin - Len pre Teba, Prizeschen - Nahota a Jasmína Nocte Somniare - Zákeřná a nemravná sestra Nahota. Metztli, Adaluter, Werwolfin a Jasmína si poklepou na rameno za originální název :-)

Jdeme filozofovat. Jako obvykle, nesouhlasím se vším, co bylo napsáno, ale líbí se mi, jak jsou předloženy argumenty, popřípadě jak se autor zamyslel:

Bloud. Well bloud. - velbloudí agentka má misi: právo na soukromí blogo-dětí.

Ann Taylor a přirozenost nahoty versus pedofilové a spol. v Ach dnešní společnosti...

Gregor Moldavit vypráví o starořecké nahotě.

Cherrybumbum má o dívkách vystavujících se na facebooku vlastní mínění: Jen se vystavuj, pak ale nebreč!

Ozzro a meditace nad nekonečným tabu.Hogreta a nahota.

Fanta Light se zamýšlí nad prozrazením identity.

Psychobilly Hotaru Tomoe a Long live Paranoia!

A teď, když máme odfilozofováno, dáme si ještě na závěr těch kvalitních vybraných kreslenou tečku:

Corelaine-sama a Boom of Nudity, Bakela a Líbím se ti nahá?, Erela a Nahota v reklamách a nesmí chybět Altaïr!

Tak, a teď když jsme se podívali na to dobré, je čas na perly, při kterých mi buď cvakala čelist o stůl nebo naopak se mi protáčely oči v sloup. Dneska jsem při procházení článků narazila i na takové, které prostě nešly zařadit ani do perel - byly buď moc dlouhé nebo moc vulgární nebo moc 18+. Můžete si je zkusit najít sami, máte-li zájem, v tom případě vám ale přeji pevné nervy.


Nahý může být každý. Člověk je například nahý, když se sprchuje nebo převlíká.A nebo taky při jinejch záležitostech

Myslím, že se ty témata poslední dobou nějak podobají...
Podle mě jsou témata nahota a porno, které nedávno bylo, skoro, ne-li úplně shodují, jasně, teď mi napíšete, že jsou úplně jiná...ale můj názor je prostě takový...V pornu je nahota a nahota je téma. A CO K TOMU MÁM JAKO ASI NAPSAT? Snad každý ví, co je to nahota, nevím proč je zrovna takové blbé téma. To fakt nedává smysl, nahota...

Je zajímavé, že muselo vyhrát toto téma. Hlavně že to všechny zajímá, že? Nahota je normální věc, ale dnešní děti z toho mají radost, dokonce i dospělí. Já kdybych se měla přiznat, nahotu moc nemusím. Jsem skromný člověk, který má jinou mysl a fantazíi.. Měla jsem návrhy na články, k tématu osobnost, ale kdyzt vyhrála nahota, nedá se už nic dělat.. Nahota je nahota, každý člověk je nahatý, fotky a celebrity do naha.. :/ mě nahota moc nezajímá, a vás? Podle mě to tak moc zajimavá věc není, nezajímam se o to, nesleduji, a je mi to jedno.

chtěli byste vystoupit jako nahý napište mi komentář a vyhrajete stačí napsat koment na téma nahota klidně i otázky za 2otázky 4body za koment na téma nahota 5 bodů

tema tydne Nahota jo takze nahota je kdyz se nekdo vyslece tak je nahej tomu se rika nahota

Téma týdne..
Nahota.
Hrozně ráda chodím nahá! Je to takový.. osobní. Ale málo kdy jsem sama doma, takže se mi málokdy podaří ze sebe všechno svlíct! (:D) samozřejmě když se koupu...
Nahota.
Snad každý ví co je to..?
Pospíchám tak je to krátký článek.. tak se mějte :) a přihlasujte se do SONB! (adresa níže nebo v rubrice Soutěže -> SON?)

Okay, rozhodla jsem se psát theme of the week. Nebude to o ničem, jen debilní úvahy, jak jinak. Možná ani to ne...

Nahota je vlastně normální věc.
Někdo se cítí když je nahý dobře, někdo zase ne.
Nahota je všude: ve filmech, v seriálech, na obrázcích [nejen na těch pánských :D].
Vlastně... nahota je krásná věc, a ještě když je ta osoba potetovaná, ale to už je jiná...

Tedy nejsem žádná puritánka, ale jsem zimouřivá. A vzhledem k tomu, že moje srst po těle není zas až tak moc hustá, jsem zásadně proti nahotě. Tedy hlavně od podzimku do jara

je jednoduché-nahota,to je prostě,když člověk nemá na sobě oblečení a někteří lidé bývají bez oblečení rádi,hlavně malé děti,když je třeba rodiče převlíkají,tak utečou a běhají po pokoji nahé a mají z toho strašnou legraci.
Dále se lidé oddávají nahotě např. na nudistických plážích anebo při provozování nedávných témat týdne.
Nebo všelijaké ty přírodní národy chodí nahé nebo téměř nahé.

No nwm co bych k tomuto článku měla napsat :D....Tak třeba...Mám fakt fóbiji z nahoty mám i fóbiji z něčeho jinoho ale i z nahoty...nevidržela bych to ani sekundu kdybych někde na plavečáku prostě se rychle převlíkla a uplně bych si nevšimla že na sobě nemám plavky,,naštěstí se mi tohle nikdy nestalo ale když jedu někam do aqaparku určo si dávám bacha...a prosim vás i vy jsi dávejte bacha...protože nejen že budete nahý ale pěkně trapný..a v aqaparku nebo na plavečáku nebo kdekoliv není jen jeden člověk..pokud by to nebylo trapný třeba před BF tak je to v poho ALE cizí člověk nebo tvůj idol..a hůř víc lidí...LoL..nechtěla bych zažít..,,NAHOTA JE ZTRAŠNÁ VĚC" ;) :/

Už nemate aké témy týždňa vymýšlať ?? Minule bolo porno teraz nahota... Mám kamošku ktorá má 10 rokov a aj vlastný blog.. no neviem čo si pomyslí keď si to prečíta...

Čoooooooooooooooooooooooooooo? Už Blog.cz nevie lepšie vymyslieť?!!!!!!!!!!!!!!!
Už odpadnéééééééééééééééééééééééééééééééééém!!
Paddajte so mnouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!

K tomuhle tématu můžu napsat že se mi nelíbí.
Jenom bych chtěla vědět proč takové témata vůbec Blog zveřejňuje..
Možná se vám to bude zdát strašně ale podle mě je Nahota strašná a to ještě na veřejnosti(trapas!)

NAHOTA
nahota je nahota za nahotu se nemusíme stydět nahota je naše tělo které je nahé ale na tom se nic nemnění ! kdyš se svlíkneme někomu vadí že je nahý a tak se rychle obleče aby mu to nevadilo a někomu zase nevadí nahota tak si třeba pobyde ze svím přítelem nebo přítelkiný v postely to znáte ! a dál nevím mohla bych vám řííct jedno nahota je jen naše slabá sánka a nic si stoho nedělejte ! děkuji za předčtení k

Nahota je když je někdo bez oblečený i bez zpodního prádla Sry ,ale do detailu nepujdu protože to by bylo krutý jak pro mě tak pro ás věřte mi :D

Víte,co je to nahota?Nahota je třeba,když jdeš na koupák a musíš tam se převlíkat do plavek,protože na některých koupalištích nejsou šatny.Taky je nahota,když se musíš slíknou a projít se před lidma např.na koupáku,na miss atd.

Jelikož jsem třikrát týdně na řece, musím říct že by se nahota u některých lidí měla opravdu zakázat. Kdo by chtěl koukat na vorvaně, tučnýho vorvaně, lachtana s více vousama.

Abych pravdu řekla nahota je uplně normalní .. :)) Orongutani a ruzní pravěcí tvorove na to ohledy nebrali .. :)) Ale mi přece musííme míít vše ney a vystředníí trička atd .. :DD Ja jsi myslíím že nahota je normalníí pro jak koho sama bych naha do mněsta nevyšla ale prostě je to naše telo a naše soukromii .. :))

Opravdu abych se přiznala nesnáším pornoherečky. Nechápu jak se mužou svlíkat před cizíma chlapama. Nahota je něco jako sprosté slovo samozdřejmě to není ale při tom ským to dělate je to normální :) ale nechapu lidi kteří potkajina diskotece člověka a hned se sním vyspí.

Nahota je trapná ale zase když se sprchujete je nahota normální.Mému kamarádovi se jednou v obchodním centru stalo že mu spadli kalhoty před cizí žensko a ještě ktomu si pravděpodobně nevzal spodky.Tak taková je nahota.

Nahota je přirozená věc pokud stim nemáte problém! Pokud má někdo problém tak se nic neděje!!!
Znám pár slavných lid kteří šli do televize nahý pro peníze, abych pravdu řekla tak sem viděla nahou ženu běhat po ulici!!!!!!!!!!! Tak táta zavolal policii a ta stim nic neudělala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hroznýýýý...... Ještě před pár týdnama to bylo ,,Porno" a už jsme u toho obnažování zas *) ty lidi si nenechají říct. Strašný *) ... Nahota?. Co se dá říct?... že to je zase téma za milion :D Proč nosit oblečení, když můžeme chodit bez něj :D? Můžeme si vyzkoušet situaci v kůži Adama a Evy. :d jen si nezapomeňte ty čtyřlístky co měli na svých choulostivých místech :D

No a to je a to je a to je všechno. Nezapomínejte tvořit články na téma "Ticho", které za týden zhodnotí Agrrr, a na navrhování nových témat a hlasování v anketách (viz. záhlaví blogu).
 

10 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Altaïr Altaïr | Web | 19. září 2011 v 17:01 | Reagovat

Moc díky za místo ve výběru. :)

2 Vixen Vixen | Web | 19. září 2011 v 17:05 | Reagovat

prosím zařad'te do hodnocení můj článek na téma ticho. Děkuji moc..
je u mě na blogu vrubrice pisálkova snaha.
děkuji moc..

3 Cirrat Cirrat | Web | 19. září 2011 v 17:11 | Reagovat

[2]: Tvůj článek se dostane do výběru, pokud obstojí v porovnání s těmi ostatními. Pokud článek nebyl zařazen pod téma týdne příslušným odkazem vlevo v editoru, pak nemůžeme sloužit. Každý týden ten, kdo je zrovna na řadě, prochází několik stovek článků a nemůžeme hledat jinde, ani na odkazy schované někde v komentářích. Není to prostě v našich silách a nežádejte nás o to...

4 Hotaru Hotaru | E-mail | Web | 19. září 2011 v 17:39 | Reagovat

AAAA som tam ♥ Ďakujem ^_^

5 Fanta Light Fanta Light | Web | 19. září 2011 v 17:44 | Reagovat

ahoj.. díky za zařazení. Asi jsem již přišla ana to, jak napsat něco kvalitního - napsat něco ze svého osobního života s čím mám zkušenosti, nebo je to něco, co mě samotnou zajímá a vím o tom víc než normální lidé :).

Jinak zajímavý výběr. Půjdu se na to podívat co kdo vymyslel :).

6 Cherrybumbum Cherrybumbum | Web | 19. září 2011 v 18:05 | Reagovat

děkuju za zařazení :)

7 Nanny Junipperra Nanny Junipperra | E-mail | Web | 19. září 2011 v 18:07 | Reagovat

Náhodou, ja odsúdený článok číslo 5 chválim... Slovo ,,nahota" sa v ňom opakovalo viac krát, ako v nejakom rozsiahlom článku... Na to, že sú to dve (alebo koľko) vety, je to...obdivuhodné... :D :D :D

Nanny :)

8 Jasmína Nocte Somniare Jasmína Nocte Somniare | Web | 19. září 2011 v 18:14 | Reagovat

Děkuju moc za zařazení :)
Á, článek Edith Holé, to se zase skočím podívat! :)

9 Ann Taylor Ann Taylor | Web | 19. září 2011 v 18:23 | Reagovat

Těch perliček teda je.

Ale jsem překvapená. Někdy píšu články s tím, že tohle bych ráda dostala do výběru, ale nepovede se. A teď jsem se jen snažila vyjádřit, co mě napadlo už při pornu, ale nevyzbyl na to čas a říkala jsem si, že se mi to moc nepovedlo a asi to není z článku pochopitelné tak, jak to myslím. Ale on se tu objevil. To mě moc mile překvapilo.

10 Carmen313 Carmen313 | E-mail | Web | 19. září 2011 v 18:44 | Reagovat

Co??? Jako já jsem tam jo? =D Tak to jsem nečekala... Děkuji moc. :)

11 Moi Keiniku Sangová Moi Keiniku Sangová | Web | 19. září 2011 v 20:48 | Reagovat

Děkuju za zařazení:-) Ono s tím pozastavením se to má tak - když PÍŠU na POZASTAVENEJ blog, nemám takový výčitky jako když NEpíšu na NEpozastavenej blog:-D

12 Luky Luky | Web | 19. září 2011 v 20:55 | Reagovat

Ďakujem ;)

13 Neferet Neferet | Web | 19. září 2011 v 21:23 | Reagovat

Taky bychom chtěli poděkovat za zařazení, jsme rádi, že se článek líbil. :)
Ale chtěla bych upozornit na to, že článek "Zvířecí nahota" je dílem Lanevry. Hyperion je jen název blogu, s kterým pracujeme obě dvě.

14 signoraa signoraa | Web | 19. září 2011 v 21:59 | Reagovat

Moc děkuji za zařazení do výběru a nemusím zdůrazňovat, jak mě potěšilo zelené světýlko. :-D

15 Labanda © Labanda © | Web | 20. září 2011 v 6:51 | Reagovat

skvělý výběr ja zi zaveršovala abych nepsala nesmysly ;-) ale mohla jsem napsat o tom jak jsem tančila to by se i dalo ;-)

16 Bloud. Well Bloud. Bloud. Well Bloud. | Web | 20. září 2011 v 9:30 | Reagovat

Přidávám se k děkujícím a klobouk dolů za výběr :)

17 Edith Holá Edith Holá | E-mail | Web | 21. září 2011 v 22:40 | Reagovat

Děkuji:-) To krvavé u mě sedí :-) Jinak opravdu vyčerpávající výběr i článek k němu:-) Je vidět, že mystická témata jsou nosná:-) Takže ticho bude ještě nosnější k tvorbě:-)

18 Jiand Jiand | E-mail | Web | 24. září 2011 v 22:11 | Reagovat

A na mě se opět zapomnělo :D

19 Cirrat Cirrat | Web | 25. září 2011 v 16:19 | Reagovat

[18]: S tímhle: "Ahoj, čtete dobře. Tento týden se článku na TT nedočkáte. Už článek o Pornu mi dal zabrat a teď do toho ještě hodí Nahotu. Moc se omlouvám, ale nemám nic, co bych mohl napsat. Existovalo by pár věcí, ale ty už byly použité a já se nerad opakuji. Omlouvám se..." se chceš dostat do výběru? Z jahody na znak, kamaráde, ne?

20 Geheimnis Geheimnis | E-mail | Web | 29. září 2011 v 10:33 | Reagovat

"A vzhledem k tomu, že moje srst po těle není zas až tak moc hustá, jsem zásadně proti nahotě." → Tak to mě dostalo :-D Má to znamenat, že kdyby dotyčná byla chlupatá od hlavy až k patě, tak by chodila nahá a vůůbec by jí to nevadilo? :-D

21 Ivi Werwolfin Ivi Werwolfin | E-mail | Web | 2. října 2011 v 19:18 | Reagovat

Ho, originálny názov, tak díky =D

22 Cherrybumbum Cherrybumbum | Web | 4. října 2011 v 16:50 | Reagovat

Pátá perla mě rozplakala :D :D :D

23 BarbaraJane BarbaraJane | Web | 22. listopadu 2011 v 19:52 | Reagovat

"tema tydne Nahota jo takze nahota je kdyz se nekdo vyslece tak je nahej tomu se rika nahota"  - perla nad perly :D Občas si říkám, že tihle lidé se opravdu jen snaží nás pobavit,tohle přece není možné nedělat schválně :D

24 cialis_online cialis_online | E-mail | Web | 12. listopadu 2015 v 13:10 | Reagovat
25 cialis cialis | E-mail | Web | 16. listopadu 2015 v 23:19 | Reagovat
26 viagra_equivalent viagra_equivalent | E-mail | Web | 25. listopadu 2015 v 18:18 | Reagovat

http://pharm11reliable.com/ ,    http://reliable11pharm.top/ ,

27 Eduard Nud Eduard Nud | 31. prosince 2015 v 14:03 | Reagovat

Někde jsem četl, že nahota je přirozená. Mně to teď povídejte. ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama