Únor 2012

Ann Taylor, odbornice na sociální sítě

28. února 2012 v 8:00 | Dubious cat |  zajímavé blogy
Dobré ráno, moji milí blogeři!

Jak jste si již mohli přečíst na Srdci blogu, rozhodli jsme se tema.blog.cz trochu oživit a reinkarnovat tak jeho věčnou slávu. Poslední dobou se nám totiž zdálo, že už nám nechodíte ani nadávat a věřte, že je poněkud smutné, když nemáte téměř žádnou odezvu za několik hodin prosezených před monitorem, a věřte, že to někdy je skutečné "maso". A taky ti, kteří napsali geniální články na téma týdne si zaslouží váš zájem, proto se na tomto blogu kromě výběrů budou objevovat i rozhovory se šťastnými vítězi. První dáma na zpovídání je Ann Taylor...

Výběr na téma "co nás ve škole nenaučili"

27. února 2012 v 22:45 | agrrr |  Zajímavé příspěvky k TT
Ach jo... byla to dřina, ale je to tu. Třikrát hurá a doneste mi někdo panáka.

Konec žertů. Výběr na téma právě ukončeného týdne je tu. Zklamaná články nejsem, ale nemůžu říct, že bych byla vyloženě nadšená. Velmi často se opakovaly ty samé náměty - že nás/vás ve škole nenaučili lásce, jak se poprat se životem, jak žít, jak být připraven na nesnáze. Také se často objevovaly stížnosti, že se na základních školách učí ZBYTEČNĚ dějepis a zeměpis a místo toho by se měla vyučovat magie, móda, jak naopačné pohlaví, sex, láska, upírství a životopisy slavných lidí (jako je Kachna, Bobr, nebo sportovci). Co k tomu dodat?

Nové téma týdne:Zrcadlo

27. února 2012 v 10:37 | Dubious cat |  Témata
Zrcadlo, zrcadlo, řekni mi kdo v realitě zdejší vlastní blog nejkrásnější?

Je krásné pondělní ráno, čas vyhlášení nového tématu a pro nás vysokoškoláky i stávky. Jistě jste si všimli, že se tema blog trochu proměnil, a není to proměna kafkovská, tedy alespoň doufám, ale s blížícím se jarem to tu chtělo trochu barev, nemyslíte? V neděli jsem vzala nůžky, Q Magazine, který jsem si dovezla ve třeťáku z Anglie(má krásně barevné reklamy), lepidlo, a pak už jsem jen stříhala a lepila naše záhlaví. Blog se zatím ale do zrcadla nepodíval ( jsem líná vyčistit monitor), co by asi řekl, kdyby ano?
V anketě opět můžete hlasovat o příštím tématu, i váš hlas může hlasování ovlivnit!

Co by se stalo, kdyby ... žebříček

20. února 2012 v 21:21 | Edith Holá |  Zajímavé příspěvky k TT
"Co by se stalo, kdyby..." Bylo s podivem, jak mnoho článků začínalo tím, že je to skvělé téma. Konečně téma, na které se dá něco napsat a téma, o němž přemýšlíte každý den. Následovala však čtyřvětná až pětivětná hrůza. Škoda. Na tohle téma se opravdu dalo napsat kde co.

Nové téma týdne: Co nás ve škole neučili

20. února 2012 v 15:28 | Dubious cat |  Témata
Je tu nový týden a s ním i téma. Tentokrát můžeme filosofovat nad tím, co nás ve škole neučili. Omlouvám se za pozdní ohlášení, ale i já dneska musela do vzdělávacího ústavu, abych zjistila, kolik toho neumím a už nikdy umět nebudu, protože školský systém občas opravdu selhává.
Myslím ,že toto téma není třeba nějak dlouze komentovat, ale je tu něco, co vám musím bohužel říct.
Náš milý Sikar se rozhodl ukončit svou účast na hodnocení tématu a vlastně i celou svou existenci na blogu. Ale nezoufejte, slíbil, že se ve virtuální realitě zase někdy objeví, ale asi na jiném serveru. Vybízím tedy ty, kterým bude Sikar stejně jako mě chybět, aby napsali nějakou oslavnou ódu, báseň, krátkou prózu, kterou mu věnují.

Siakre, nechť tě opatrují poníci..

Mňau.

Nové téma týdne: Co by se stalo, kdyby... [112]

13. února 2012 v 15:18 | Cirrat |  Témata
Uajiii byl rychlejší než já. Taky jsem si dala načas - bohužel jsem lehce zavalená vším možným, takže jen rychle anketku, vyhlásit a oznámit vám, že se vás tento týden odvážně ujme Edith!

Kalendárium tento týden nebude, je mi líto, ale vynahradím vám to příští týden...

Výběr na téma "Tma jako v pytli."

13. února 2012 v 10:09 | Vojta z blogu uajiii |  Témata

Dobré dopoledne všem! Přináším vám svůj první (a snad ne i zároveň poslední) výběr na téma "tma jako v pytli". Jak jsem k této bohulibé práci přišel? Jak jinak než přes Sikara- jednoho zimního dne mě vytáhnul na pívo, kde pravil Vojto, musíš, jinak ti ukousnu hlavu. A protože jsem svou hlavu chtěl i nadále používat, svolil jsem. Nu, a tak mě tu máte.

výběr TT zoufalství

6. února 2012 v 19:40 | Dubious cat |  Zajímavé příspěvky k TT
Čtení příspěvků na téma týdne ve mne vyvolalo neskutečný pocit zoufalství. Poslední články mě už vyloženě bolely, nejspíš budu muset Cirrat požádat, aby z navržených témat vyhodila všechna drásavá. A to jsem se chtěla radovat, že už jsem se delší dobu necítila blbě...

Nové téma týdne: Tma jako v pytli [111]

6. února 2012 v 13:08 | Cirrat |  Témata
Než zoufalá Dubious Cat vloží svůj zoufalý výběr (má poněkud potíže s připojením, takže je možné, že se výběr objeví až ve večerních hodinách), můžete už začít psát, kreslit, fotit nebo točit videa na téma Tma jako v pytli. Raději než na ono video ze sázky na nejmenovaném serveru bych se podívala byť i na třicetivteřinový filmeček na téma...

Co se ankety týče, asi jste si všimli, že v ní figuruje položka "Divoká karta" - její divokost spočívá v tom, že pokud padne, můžete psát absolutně o čemkoli chcete - ale pozor, pak se zase nějakou dobu v nabídce neobjeví...

PS: proč to dnes trvalo tak dlouho? Máme v práci problémy s připojením. Asi nastydlo.