Březen 2012

Alča v říši blogu

28. března 2012 v 9:00 | Amia |  Rozhovory
V pořadí čtvrtá na řadě na zdejší rozhovor je tétéařka Alča z blogu woonderworld. Je to blog za zrcadlem nebo v králičí noře? A nebo někde úplně jinde? Zrovna tahle otázka zůstana tajemně nezodpovězena, ale jinak směle dál. Dozvíte se spoustu jiného :-)

Výběr TT Moje země

27. března 2012 v 19:02 | Dubious cat |  Témata
Je už téměř pozdní večer, téměř máj, výběrového článku čas.
Řeknu vám naprosto upřímně, že se mi tentokrát do čtení článků nechtělo. Měla jsem totiž jen týden "off" , jak by řekli english speakers, s nimiž byste nejraději sdíleli prostor.

nové téma týdne:já

26. března 2012 v 16:19 | Dubious cat |  Témata
Dobré odpoledne!

Možná už jste si začali klást otázky, kde je nová anketa, ale nebojte se, publikována je právě teď!
Nové téma týdne je "já" a já jako omluvu, proč téma není vyhlášeno již od rána mohu říct, že jsem žijící bytost, která má taky občas právo myslet jen na sebe. Co bych hned po škole běžela k počítači, když je venku tak hezky? Vy jistě taky nedýcháte jen kvůli tématu. Tento týden musím bohužel zas hodnotit já, a tím bohužel myslím ,že nemám zrovna na to čas. Proto předem říkám, že hned zítra ráno tu výběr nenajdete:)

Přeji krásný den!

Výběr na téma "hra na pravdu"

20. března 2012 v 13:30 | Vojta z blogu uajiii |  Zajímavé příspěvky k TT
Dobrý den všem! V těchto krásných dnech bych vás rád uvítal u dalšího výběru nejzajímavějších článků, které vznikly na téma "hra na pravdu". Pohodlně se usaďte, nechte si odpočinout vaše drahé oči, ať nemusíte říkat, že vás šálí zrak poté, co uvidíte váš brilantní článek ve výběru. Pro začátek bych vás všechny rád uvedl do problematiky výběru.
Spousta lidí psala, že jsme se jim s tématem trefili do noty. Však jsme si své názory museli říci ve dvaceti dvou komentářích, než jsme přišli na hru na pravdu. Tak mám radost, že jsme vám nepřinesli na stříbrném tácu kdejaký aušus, ale naopak dobrou myšlenku k přemýšlení.

nové téma týdne:Moje země

19. března 2012 v 14:32 | Dubious cat |  Témata
Je krásný sluneční březnový den a já opět vyhlašuji nové téma týdne!
Zatímco Vojta hodnotí nebezpečnou hru na pravdu, vy už píšete na krásně fantazijní Mou zemi. Doufám, že vaše články budou zajímavé a nebudou nás strašit ve snech jako mě teď straší MHD. (Ne však kvůli vám, prostě jsem včera ve vlaku zjistila, že nemám MHD kartu, tudíž tento týden přispěji DPMHK víc než si zaslouží) Kdo bude hodnotit, to zatím nevím, ale on se někdo najde:)
Pod článkem je (doufám) nová anketa, hlasujte! :)

diskuze na téma.. kontroverze

16. března 2012 v 14:05 | Dubious cat
Jednou z mnoha novinek na téma blogu je diskuze na téma... Jako první prosím v komentářích diskutujte o kontroverzních tématech- Chcete je? Připadá vám to nevhodné? Jak se vám na ně píše? Čtete rádi "pikantní" články? Co je vlastně kontroverze?
Těšíme se na vaše názory:)

Rozhovor s Dubious Cat(e)

14. března 2012 v 8:00 | agrrr |  Rozhovory
AEU - Čičííííí čičíííí

DC - Mňáááu!

AEU - Jak se Kočka dostala k blogování?

Výběr TT MHD

13. března 2012 v 16:17 | Dubious cat |  Zajímavé příspěvky k TT
Mám Hodně Dost!

Snad každý z nás hodnotitelů má po přečtení všech článků na mysli jen jedno slovo - mindfuck. Tentokrát se ale počet článků oproti jiným tématům poměrně snížil, objevilo se "jen" 25 celých stran výpisu článků, téměř bez našich oblíbených hloupých perliček, za což bych vám chtěla poděkovat:)

Nové téma týdne:Hra na pravdu

12. března 2012 v 10:00 | Dubious cat |  Témata

Tož mňau, děcka!

Minulý týden v pondělním článku chyběla anketa, což některé z vás poněkud znepokojilo, ale nebojte, tentokrát bude nové téma zase vaše volba. Než jej ale zvolíte, zkuste se zamyslet nad hrou na pravdu- dokážete napsat kvalitní článek i na takovéto téma? Hodnotit jej bude Vojta, který jej sám označil jako čitelné, tak mu prosím moc neubližujte:)

Na co se můžete těšit tento týden?
V úterý vám představím svůj výběr článků na téma "MHD", ve středu se můžete těšit na další rozhovor, tentokrát se ale nebude jednat o výherce knížky, nýbrž o jednoho z nás. Zpovídaná mám být já, tak doufám, že vám nebudu tento týden příliš lézt na nervy:) (A že se vám budou líbit Agrruščiny otázky, protože očividně nemáme ani jedna telepatické schopnosti, abychom věděly, na co konkrátně se máme podle vás ptát, že?:))
Ve čtvrtek poprvé vyhlásíme první téma pro diskuzi, takže profesionální komentátoři pozor, tohle bude vaše příležitost:)

Téma BullWar 1

11. března 2012 v 21:55 | Dubious cat
Přeji krásný nedělní večer!
Jelikož se tady na blogu náš tým dá označit za "slavné osobnosti", občas se stane, že nás obtěžují tvorové s foťáky. Jak jinak předejít vykonstruovaným skandálům, než že se vám práskneme sami?