Duben 2012

Nové téma týdne: Sladkosti

30. dubna 2012 v 7:11 | Eruvië |  Témata
Nechám řeči stranou, minulost je za námi a vy jste si vybrali nové téma týdne.

Výběr článků na téma "Světlo"

24. dubna 2012 v 8:00 | Caroline (im.) |  Zajímavé příspěvky k TT
Tak něco málo na úvod, pro ty, kterým se moje jméno nějak nezdá tady na Téma blogu*. A hele, já tu opravdu jsem. Dokonce i můj knírkovej avatar tu je. Ale zkraťme to (ostatně u mě na blogu si toho o mně můžete najít sakra hodně) - naši drazí TTčkářští spolublogeři vyhlásili, že je jich málo, a tak se nějak stalo, že já a se mnou šest dalších blogerek, které budou každá hodnotit jedno z příštích témat, jsme rozšířily řady Téma týmu. A řekněme si upřímně, my jsme mladé (a neklidné, rýp rýp), naše mozky jsou dosud nezamindfuckované, nejsme vysokoškolsky studující a ani letos nematurujeme, takže jsme vlastně ideální kandidátky. MUHEHELL.A k těm nezamindfuckovaným mozkům… jelikož jsem už hodnotila, tak budu radši držet klapačku.

Popojedem. Hodnocení hodlám dělat dělat následujícím způsobem - pokaždé, když budu TT hodnotit, vytvořím seznam deseti nejlepších článků, které na ono téma vyšly, a ty zveřejním zde ve výběru - spolu s nimi zde najdete i pět exemplárních příkladů odpadu lidského - respektive blogerského - mozku. Pochopili? Skvěle. PS: TT stálice jako jsou Malkiel, Altaïr a spol., do výběru nedávám záměrně, nicméně jejich články za přečtení rozhodně stojí, to zas jo. Je to čistě z důvodu, že bych tím svým hodnocením chtěla propagovat ty z blogerů, které třeba moc lidí nezná… a tak. Ale přejdem k výběru.

*Asi mi někde chybí čárky - za svou českou gramatiku se dopředu omlouvám, nejenže je ten jazyk divnej, ale ještě k tomu hrozně težkej a my ubozí cizinci to nezvládáme a sem tam nám vypadne nějaká čárka, pomlčka či také něco a není nám rozumět. Dík za pochopení.

nové téma týdne:minulost

23. dubna 2012 v 14:18 | Dubious cat |  Témata
Téma týdne světlo je již minulostí, proto vybírejte v anketě, co tu minulost vystřídá:)

Velikonoce v blogovém světě

16. dubna 2012 v 14:12 | Alča |  Zajímavé příspěvky k TT

Hodnotit téma Velikonoce nebyla žádná výhra - v moři těch nejobyčejnějších pohledů na tento svátek bylo obtížné naleznout něco originálního. Doufám, že nakonec se mi to ale podařilo a vy si přečtete to nejlepší z Hvězd i Hlodů. No nic, dámy a pánové, nebudu to zbytečně protahovat - držte si klobouky a jdeme na to…

Nové téma týdne:Světlo

16. dubna 2012 v 13:44 | Dubious cat |  Témata
Je pondělí, Kočka přišla ze školy, takže je načase, aby přišla na světlo anketa!

nové téma týdne:Velikonoce

10. dubna 2012 v 21:07 | Dubious cat |  Témata
Přeji hezký úterní večer!

Včerejší den byl věnován oslavě Velikonoc a vy už jistě píšete články plné vašich skvělých zážitků či velikonočních zajímavostí. Já na oplátku vypisuji novou anketu! Nově zvolené téma bude premiérou pro jednoho z nových hodnotícíh, tak se snažte vybrat něco zajímavého!:) Žebříček na téma "svoboda slova" byl již zveřejněn, příjemnou zábavu!

Svoboda slova - žebříček nej článků

10. dubna 2012 v 20:53 | Edith Holá |  Zajímavé příspěvky k TT
Svoboda slova
Někdy je dobré mít v počítači zakázany cookies. V práci to tak máme. Na blogu si pak hnedle jsme všichni rovni. Nevidím designy ani fotografie. Takže mé oko nemohlo nic ovlivnit. Pouze černý text na bílém pozadí. Všechny texty, které se mi zdály dobré jsem si ještě vytiskla a znovu je četla na papíře. Které tedy nakonec obstály?

Mnoho myšlenek z vašich článků mě nakoplo k těm mým. Takže na mém blogu si můžete přečíst sedm článků k TT "svoboda slova". To je můj rekord.
Žebříček dávám do nového tématu, protože se tak snad více lidí dozví, že si tým blogerů dává s hodnocením práci:-)
Vaše Edith

Výběr na téma "Já"

4. dubna 2012 v 19:49 | agrrr
Zdravím všechny za mohutných famfár a slavnostního bubnování tamborů.
V první řadě se chci omluvit za tak pozdní zveřejnění výběru. Bohužel se mi do toho připletlo takových věcí, že jsem to dříve nestihla. Ale jak již víte, probíhá konkurz na další vybírající a náš "exkluzivní" tým bude posílen mladou krví a zajištěn proti takovýmto případům. Navíc tím výběry získají nový, neotřelý náhled, a tak pro vás zdejší počtení bude snad o něco zajímavější.

WE WANT YOU! POZOR KONKURZ!

3. dubna 2012 v 13:29 | Dubious cat |  Postřehy
"i want you, I want you so bad, it´s driving me mad..." zpívají The Beatles v jedné své písni ( překvapivě I want you) a naše redakce zpívá s nimi. Jak víte, přišli jsme o dva členy, dva velmi spolehlivé členy týmu, a je pro nás teď dost těžké se s tím vyrovnat. Blíží se konec semestru a jelikož je většina z nás vysokoškolsky studující, nemáme čas a ani chuť věnovat se tématu naplno, a to samé platí i pro pracující Edith. Ti dva by se nám zkrátka zatraceně hodili, takže máme pro vás nabídku, co se neodmítá- STAŃTE SE JEDNÍM Z NÁS!

Nové téma týdne: svoboda slova

2. dubna 2012 v 14:48 | Dubious cat |  Témata
Přeji hezké odpoledne!
egoistický týden právě střídá svoboda slova- máte k tomu co, naprosto svobodně, říct?:)
Tentokrát z vašich článků bude vybírat Edith, tak doufám, že ji potěšíte!:)
Anketa tento týden NENÍ, jelikož příští pondělí jsou Velikonoce,takže si o nich něco napíšeme !:)