Červen 2012

Loučím se s vámi, Agrrr

27. června 2012 v 21:09 | agrrr |  TT Informuje
Zavřete oči, odcházím….
...ano, odcházím do TT důchodu.

Výběr na téma "cestování"

25. června 2012 v 16:23 | Vojta z blogu uajiii |  Zajímavé příspěvky k TT
Dobrý den ve spolek! Po dlouhé době jsem připravil výběr na téma týdne, tentokrát na téma cestování. Před prázdninami se docela hodí- však už se taky vidím někde u vody než teď takhle hloupě za počítačem. Článků na téma se tento týden napsalo docela hodně- většinou o tom, jak je cestování super, jaké země jste už navštívili a jaké byste chtěli navštívit. Většina z vás procestovala jižní státy, někteří se podívali i za velkou louži a exoti navštívili i asijské země. Jiní však čerpali inspiraci i z jiného soudku- rozepisovali se o cestování časem, astrálním cestování a lucidním snění.
Co mě však tenhle týden dostalo, byly růžové blogy. Nevím, jestli už jejich majitelé v opojné vidině prázdnin nadobro vypnuli mozek, nebo chtěli zkusit, jak pevné nervy mám, každopádně ještě teď mám z některých článků mžitky před očima. Však uvidíte. Začnu ale těmi, kteří mi přišli tento týden nejlepší, nejoriginálnější anebo se mi jejich článek prostě a jednoduše zalíbil. Ve výběru jsem použil krátké úryvky z děl- myslel jsem, že by vás mohly navnadit. Jestli ne (třeba bude celkově článek nepřehledný, nudný, co já vím), napište do komentářů a příště vše sepíšu jako obvykle.

Nové TT: Čokoláda

25. června 2012 v 6:28 | Eruvië |  Témata
Je tu opět pondělí a s ním nové téma týdne. Těsně (o 3 hlasy) vyhrála čokoláda nad láskou (je vidět, co je víc v kurzu Smějící se) a v závěsu za nimi se umístily slzy, velmi zajímavé pořadí. Je také konec školního roku a vy si můžete vybrat první prázdninové téma.

Žebříček TT "krása"

18. června 2012 v 22:30 | Edith Holá |  Zajímavé příspěvky k TT
Po přečtení všech článků na TT "krása" jsem ráda, že už jsem stará. Vykopat svou identitu pod tunou make-upů a rad, jak být krásná, nikomu nezávidím. A ještě radši jsem, že mám syny. Ti si nechají narůst dlouhé vlasy a nebudeme stačit odhánět slečny.

Ale jak to bylo s články blogerů? Poté co jsem si postěžovala ve středu na svém blogu, že je na tt "krása" víc výblitků než na ostatní témata, se několik blogerů chytlo za nos a napsali nové. Jmenuji za ně Nikolas. Její druhý článek O povrchních pohádkových postavách je výborný. Všechny mnou vybrané texty obstály i v druhém kole při čtení na papíře.

Nové téma týdne: Cestování

18. června 2012 v 7:43 | Eruvië
Je tady opět pondělí a s ním předprázdninové téma cestování. Téma na příští týden si můžete vybrat v anketě Usmívající se

Normálnost

11. června 2012 v 20:22 | Prinzeschen |  Zajímavé příspěvky k TT
Pro začátek mám pro vás dvě zprávy - jednu dobrou a jednu špatnou. Začnu tou dobrou, protože ta je evidentní - jsem zpátky. Po dlouhé pauze se mi dostalo té výsady hodnotit téma Normálnost (i když o té výsadě bych možná malilinko pochybovala). Ta špatná zpráva - Pohádky pro Kulíšky už se bohužel NEROZDÁVAJÍ. Oceňování příspěvků touto knížkou bylo z vyšších míst zrušeno.

Pojďme se ale vrhnout na výběr. Téma Normálnost bylo nějako jako hnojivou na blogovou půdu. Příspěvků se vyrojilo jako hub po dešti, musím říct, že už dlouhou dobu jsem nemusela procházet tolik článků. Každý den jich přibývaly desítky. Počet se ovšem nerovnal kvalitě. Opravdu dobrých a originálních článků aby člověk v té změti pohledal. Většinou se vše točilo kolem jednoho až dvou pohledů, což vás po pár článcích začne vážně otravovat. Za sebe musím říct, že slovo "normálnost" nechci dlouho nikde slyšet ani vidět, protože ho mám plné zuby a přivádí mě k šílenství...

Nové TT: Krása

11. června 2012 v 7:16 | Eruvië |  Témata
Souboj o téma na tento týden byl opět poměrně těsný, ale vyhrála jej krása. A protože se blíží prázdniny a souboj probíhající na téma minulého týdne byl opravdu jen o vlásek, nevyvěšujeme dnes anketu a příští týden se těště na cestování.

A našimi novými kolegyněmi se stávají..

10. června 2012 v 17:07 | Dubious cat |  Postřehy
Nedávno jsem vás v anketě vyzvala, abyste nám pomohli rozhodnout o osudu zkušebních hodnotitelek. Jak to dopadlo?
Na úvod se ještě jednou omlouvám za tu nepříjemnost okolo šálkového tématu, ale zdá se, že se mezi vámi našli tací, kteří jsou schopni nám dodat svůj vlastní výběr, takže když matrix dá, nebudeme o nejlepší články za minulý týden

Výběr na šálek čaje nebude

9. června 2012 v 20:48 | agrrr
Ano je to tak a nikdo z toho nemáme vůbec žádnou radost. Výběr na téma "každodenní šálek" čaje se konat nebude.


Soutěž o nový design

5. června 2012 v 18:10 | agrrr
Tak mládežnící a mládežnice, mám pro vás překvapení, úkol, soutěž.
Překvapeni? Výborně!