Výběr na téma "tajemství"

9. července 2012 v 23:24 | hakuka |  Zajímavé příspěvky k TT
Než se pustíme do té spanilé jízdy, dovolte mi tři věty: "Ano, to já jsem nezhasla to světlo v koupelně!" "Jako malá jsem utopila dobrou desítku kobylek při snaze naučit je plavat!" "Někdy o sobě mluvím ve třetí osobě množného čísla středního rodu. Vlastně poslední dobou docela často." Tak tu máš, ty hloupé "TAJEMSTVÍ." To máš za to, že mám z tebe místo mozku pyré. Zasadila jsem ti ránu, ze které se jentak nevzpamatuješ!

A teď konec srandy, začíná náboženství. Tedy spíš hodnocení tématu týdne "tajemství".


Dozvěděla jsem se, že tajemství prý máme každý. A dozvěděla jsem se to tolikrát, že by to za empiricky nezpochybnitelný fakt označil i ten největší skeptik. Taky jsem se dozvěděla, že vyzrazovat cizí tajemství je fuj fuj fuj a hodné holčičky ani hodní chlapečci to nedělají. Neudělám to, vážně ne. Odradili jste mě naprosto bezpečně.
Kromě těchto nezpochybnitelných faktů jsem se dozvěděla spoustu dalších věcí, bez kterých jsem doposud žila poměrně klidným životem. Vážně, děcka, je mi v zásadě jedno, co všechno máte s panem L a kde všude na těle vás líbal o přestávkách mezi prvoukou a hodinou malé násobilky. Dělejte si spolu co chcete. Jsme demokratická společnost. Ale zato tu kamarádku, se kterou si říkáte úplně všechno a nikdy se nezradíte, tu vám vážně závidím. Já té své říkám "můj pes," ale tak, víte co. Nej kámojda, co slintá a neumí nalakovat nehty, je nic moc. A když už jsme u toho lakování nehtů, tu slečnu s rudými drápy před ještě rudějšími rtíky by vám měl vážně někdo zakázat. Je smutné, když člověk narazí na naprosto totožný obrázek u třech článků jdoucích za sebou. Pochválen budiž google, our lord and master.

Ale abych jen podrážděně nehoukala, tajemství na svou tajemnost nalákalo spoustu básníků, z jejichž tajemných veršů ona tajemnost přímo kapala.

Dle JustGuest je tajemství pěkná Potvora a ještě řádně sadistická! Mé temné tajemství veršuje Petra a já ho neprozradím. Mohlo by to bolet. F(r)auW napsala krásnou báseň o tajemství života pro své děti. Humorně a veršovaně pojala téma Ivet z blogu Pohlazení ježka. Její báseň se jmenuje "Dědečkovo tajemství." Robka básní o ženské kráse a jejím obdivovateli ve své básni "Tajný ctitel." Agrenej a Amia mezi sebou pořádají básnířský duel. Toto je výsledek jejich střetnutí s pořadovým číslem devět. Který z nich je lepší? A dá se to vůbec posoudit? Tajomstvo je... řekne nám Merry. Básnickou promluvu vskutku královskou předklátá switch. O tajemství noci zase básní Sanny.

Obrazem se k tématu týdne vyjádřila T. a byla jedna z mála, která vyměnila pero za měkčí nástroj. Jisté tajemství se nám rozhodl sdělit i Altairův Ten-v-tom-červeném. jaké asi bude? Šokující? Nepochybně.

Jako vždy byla největší úroda v oddělení "žurnalistickém." Podle Jennifer skrýváme všechna svá tajemství za maskou. Mořská víla se rozhodla odhalit tajemství: Nad čím asi ženy přemýšlí ve vaně? Egoped se zase pokouší nahlédnout do tajů mobilních služeb. Činí tak v článku "Sbírka zvadlejch duší." Jak taková tajemství vlastně fungují, vysvětluje Arvari. Bloud. Well Bloud trefně a vtipně paroduje snahu médií dohmátnout se nějakého toho tajemství ve svém článku "Bloudová ukázala kalhotky!" Proč je moje lžička v mrazáku? Až tam nějakou najdete, zeptejte se Říjnové, ta vám tuto záhadu objasní. Nemáte těch tajemství ještě dost? A.S. vám je rozdělila hned na sto způsobů. Teda, skoro...
Mniška vám zase ukáže, jaké že je to největší tajemství. Bere si přitom na pomoc dávné mýty. Smutné tajemství života superhrdinů prozrazuje Mishelle. Vážně chcete jedním být? Zelený kavalír odtajňuje tajemství experimentu mirabile. Věříte na magické praktiky? Blechovan vzpomíná na tajemství dob dávno minulých. Jeho článek se jmenuje výstižně: "Na vědomost se dává!"
A že tu něco chybí? No jistě. Malkiel napsal tento týden články hned tři. A jejich kvalita zraje. Jako to víno, jako ti muži (údajně). Krutomýval si za pomoci strýčka googla určil "strašidelně tajemnou diagnózu." Tak snad nebude až tak fatální. Také nám dovolil nahlédnout do tajů tajemství profesního.

Povídek vzniklo bezpočet, ale většina z nich se točila kolem tak tuctové zápletky, že by Jessica Fletcherová na jejich rozlousknutí nepotřebovala ani pauzu na reklamu. Předkládám tedy ty, které si lišily. Katastrofa napsala povídku o tom, jak nebezpečné je se po tajemstvích nepídit. Chcete proniknout do světa psacích potřeb, pastelek a ořezávátek a odhalit tam jedno tajemství? Anubides vás do takového světa pustí v povídce "Tuhová válka IV. - Tajemství zlatého pera." Lukky nám zase poví "Tajemství šálku pod pouliční lampou." O tom, jak těžké je být ta Spolehlivá, píše Kriß.

Už jsme si řekli, kdo měl jistě nezpochybnitelnou pravdu a opakoval ji tak dlouho, až z toho všem okolo způsobil bolení hlavy. Ale kdo byl tak trochu mimo?

Toto téma jsem si vybrala protože to přesně vyhovuje mořským pannám :D takže asi každý z vás má nějaké tajemství já mám taky tajemství a né jen jedno :D např.kdo se mi líbí z kluků :D :*ale je to jen tajemství které nikomu nikdy nepovím... (morskepanny7)
"Mořským pannám, harpyjím, skřítkům leprikónům a muchlorohým chropotalům. Jen nějak nechápu, co tam dělá ten chudák kluk. Jak k tomu ten nebožák přišel?"

Tajemství vznikne z toho že se vám něco stane a vy to nikomu neřeknete necháte si prosebe, skátka. Každý ho má, tajemství někdo tvrdí že je tajemství to hlavní na čem je vše založeno, ale podle nás nás je např.: VZTAH je založen hlavně na pravdě!!! A samozřejmě i kamarádství a hrozmě moc věcí...Takže my vám radíme nemít tajemství ale někdy je dobré si něco nechat pro sebe. Dofáme že se vám článek líbil a díky za předčtení.^^ (Šakálcí.*-*)
"Nechat si skládku pro sebe je velmi sobecké a navíc si tím člověk koleduje o pokutu. Skládky přece patří všem! Nebo to chápu špatně? Navíc pořád nechápu, jestli teda to tajemství mít nebo nemít. To zavání krizí osobnosti, slečny!"

Ja mám dosť tajomstiev ktoré nevie ani moje SD-čko (spriaznená duša). (ROMI)
"SDčko? SDčko?? Vyrvěte mi mozek z hlavy a nahraďte ho plastovou trubkou. Tohle nezvládám. Je to level hard od SBčka i Džíefka!"

co to stalo se mi něco divného vyvolával jsem duchy a pak se nic nestalo o polnoci mě něco divného probudilo a pak to stalo se to duch mé prababičky se mi zjevoval všude a pak řekla:Jakube ,kdyby si mě zažil řekla bych ti toho tolik měla jsem pro tebe tolik škkoda že jsem v Nebi :( (Kazuki)
"Dobře, tohle chápu, v hlavě mi uvízlo to slovo "divný". To to vystihuje poměrně přesně. Evidentně toho babička nestihla spoustu, třeba předat rozum."

...Napsala jsem článek o lidských tajemstvích,ale druhů tajemství je dost no a kdybych měla vše vypsat,trvalo by to dooost dlouho a já bych nemohla psát další články na blog (Styllinka)
"A to by nás jistě velmi mrzelo. (celý článek obsahoval pět vět)"

V jeden krásny tmaví a zimný večer sa rozhodla Emily že pôjde k Justinovi. Akurát pri ňom bola Saša ale....pšššššššššt.... Toto nikto nemal vedieť. Saša stihla újsť zatiaľ čo Emily prišla, nesmela vedieť že sa s ňím Saša stretáva....(tajomstvo).. (lili-1)
"Zápletka? Napětí? Jasně, pššššt. neboj, nikdo se to nedozví!"

tak tedy jedno, které je tajemství už jen pro některé.. mám na sobě vycpaný plavky :DD. (Aduskwa)
"Nejvíc mě na tom děsí to slovní spojení "jen pro některé." Já vím, že jsem na začátku žvanila něco o demokracii, ale na tohle jsou zákony!"

Victoria Secret To je ta první věc,co mě napadla,když se řekne tajemství/secret. Jo,jinak jsem úplně OK =D (Laura)
"Dovoluji si vyjádřit jistou pochybnost... Zato vím přesně, co se při slově secret vybaví mě. Po tomhle týdnu ho asi nebudu číst jinak než sekret."

Zdraví vysílená a zděšená

hakuka
 

16 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Jeffa Jeffa | Web | 10. července 2012 v 0:06 | Reagovat

ja som asi strašne po-Facebook-ovala, ale dávom *LIKE* :D :D

2 KadetJaina KadetJaina | 10. července 2012 v 8:40 | Reagovat

Tvá nejlepší kamarádka je pes? Marvin? Ale ten je přece pořád v depresi, to mu nijak nepomůžeš?
Nezklamalas, se svým sarkasmem to jednoho dne dotáhneš vysoko :D
Co je SB tak vím, teď už vím, co je SD, taky vím, co znamená PJ ale co je sakra JF?

3 agrenej agrenej | E-mail | Web | 10. července 2012 v 9:04 | Reagovat

Děkujeme s Amiou za zařazení duelu do výběru, jen bych poprosil o opravení mého jména. Nejsem Andrenej, ale Agrenej. :-D

4 Anub Anub | Web | 10. července 2012 v 10:33 | Reagovat

Děkuji moc za zařazení do výběru :) A kdo neví, tak ještě k tomuto tématu dodám, že výtečná na čtení je mystická série knih "The Secret".. :)

5 hakuka hakuka | Web | 10. července 2012 v 11:09 | Reagovat

[3]: Jejda, tak to se omlouvám. Já si říkala, že ty přezdívky určitě někde zmotám. A můžu stokrát vědět, jak jsou správně. :-) Opraveno

[2]: Můj pes je ztracený případ. Ale vrba je to dobrá. Člověk na něj mluví a on se tváří tak zoufale, že to jeden snadno zamění za soucit. :-D
GF, girlfriend... děsivé, opravdu děsivé. :-D
Dotáhnu to vysoko nebo poletím nízko, až mi dá konečně někdo přes hubu. :-D

6 KadetJaina KadetJaina | 10. července 2012 v 11:23 | Reagovat

[5]: Tak to je nejlepší vrba vůbec :D Někdy si ho půjčím a budu mu vykládat o svém nešťastném, smutném životě.
Ahá, takže GF, už pobírám :D Takové šifry, pfff...
Takové křehké dívce? To si zkusej jednou a PJ jim zlomí ruku :D

7 Bloud. Well Bloud. Bloud. Well Bloud. | E-mail | Web | 10. července 2012 v 11:24 | Reagovat

Díky :)

8 hakuka hakuka | Web | 10. července 2012 v 11:40 | Reagovat

[6]: Tak teď nevím, čemu se mám smát dřív. Nejspíš tomu paradoxu, jo! Já jsem křehká dívka a PJ někomu zlomí ruku. :-D I když pochopitelně je to pravý gentleman a za svou dámu by nasadil život. Nebo o tom aspoň rád mluví. :-P

[7]: Však nězašto.

9 Gabriel Dantes Decay Gabriel Dantes Decay | Web | 10. července 2012 v 11:53 | Reagovat

Boha Jeho. Ty lidi mi někdy přijdou opravdu hloupý. Nebo se mi to jen zdá..?

10 KadetJaina KadetJaina | 10. července 2012 v 12:07 | Reagovat

[8]: :D Ale no tak! Každá dívka potřebuje někoho, kdo by ji chránil :D To, že to v praxi je naopak, to už je věc druhá! :D

11 Vendy Vendy | Web | 10. července 2012 v 13:01 | Reagovat

Dobrý výběr.
Tajemství se urodilo opravdu hodně, i když některé klonované...

12 Lilly Lilly | E-mail | Web | 10. července 2012 v 14:59 | Reagovat

Boli aj oveľa lepšie články -_-

13 hnedoockaVer hnedoockaVer | Web | 10. července 2012 v 15:20 | Reagovat

Souhlasím s Lilly [12]:

14 hakuka hakuka | Web | 10. července 2012 v 15:22 | Reagovat

[12]: V tom případě ti nikdo nebrání se s nimi pochlubit. Každý výběr je subjektivní. Pokud si myslíš, že tam něco chybí, sem s tím.

15 Terka Terka | Web | 10. července 2012 v 15:24 | Reagovat

[4]: Já jsem ve škole viděla film The Secret a knihu jsem taky viděla, chtěla jsem si ji objednat, ale měla jsem prázdné kapsy..:( Nevadí, no...
Jinak, hezký výběr!:D
Co bude s články, co na toto TT ještě přibývají? A že jich není zrovna málo..

16 Ann Taylor Ann Taylor | Web | 10. července 2012 v 17:13 | Reagovat

Ty perly jsou teda fakt síla. Jak něco takového vůbec může psát, když to zjevně nemá mozek?

17 Sasanka Sasanka | Web | 10. července 2012 v 17:54 | Reagovat

A přitom na tohle téma by se hezký článek o Victoria´s Secret docela hodil... aneb perfektní návod, jak z celkem dobrého nápadu napsat perlu jak hrom :D

18 A.S. A.S. | Web | 10. července 2012 v 21:25 | Reagovat

Děkuji za zařazení, potěšilo :)

19 Malkiel Malkiel | Web | 11. července 2012 v 0:49 | Reagovat

Děkuji za zařazení do výběru. Jen bych chtěl poznamenat,že moje přezdívka je MALKIEL, nikoliv MALKIEN, jak je to napsáno ve výběru.

20 Karol Dee Karol Dee | Web | 11. července 2012 v 9:29 | Reagovat

skvěle se mi četlo, tohle se mi dlouho nestalo... tvoje články si vyhlídnu :D

[13]: dámy mají jistě trochu jiný smysl pro humor.

21 hnedoockaVer hnedoockaVer | Web | 11. července 2012 v 10:20 | Reagovat

[20]: Ne, některé články z tohoto výběru se mi samozřejmě líbily.Na TT jsem přečetla hodně zajímavých článků,tak už si přesně nepamatuji jak se který jmenoval a kdo ho napsal,ale v hlavě mi určitě utkvěl článek  http://ilahi-eruvie.blog.cz/1207/instatni-stesti

22 Mniška Mniška | E-mail | Web | 11. července 2012 v 11:59 | Reagovat

Je mi velkou ctí, že jsem byla zařazena do výběru a děkuji za to! *děkovná poklona*

23 hakuka hakuka | Web | 11. července 2012 v 13:34 | Reagovat

[19]: Třísk, třísk třísk, buch buch buch... je na čase kápnout božskou. Deformuju si v hlavě přezdívky i jména. Bude to nějaká součást procesu, kterým si je zapamatovávám, a který je nějaký rozbitý. Ona moje hlava asi nikdy nefungovala úplně správně. :-D A ta nesprávnost nějak odolala i mé snaze si to po sobě sakra pečlivě kontrolovat. Paradoxně se mi to děje jen u lidí, které si dobře pamatuju. Omlouvám se. :-(

[20]: Děkuju, jsem prostě grafoman. Upřímně lituju každého, komu jde v tom článku čistě o informace a ne o něco jako "subjektivní dojem jedné uhoukané sovy, kterou sakra štvala lidská blbost servírovaná na stříbrném podnose." :-D

24 Ivet Ivet | Web | 14. července 2012 v 14:59 | Reagovat

Vrátila jsem se po týdnu z dovolené a byla jsem mile překvapena, že jsem byla vybrána do výběru TT. Děkuji moc Hakuko!-:)

25 Jacey Jacey | Web | 14. července 2012 v 15:58 | Reagovat

Ach...milujem články s výberom článkov na tému týždňa. Na hlodoch sa vždy dobre pobavím... :D :D Nj, niektorý ľudia proste nestíhajú napísať článok na tému týždňa a popri tom aj iné články... :D :D

26 Taya Atsu Taya Atsu | Web | 16. července 2012 v 9:51 | Reagovat

Mám na sobě vycpaný plavky!!! :D :D tohle budu rozdejchávat ještě hodně dlouho...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama