Listopad 2012

Nový (snad ne ten 'z ostudy') kabát

29. listopadu 2012 v 1:44 | Džejkej |  TT Informuje
Zdravíčko, přátelé,

přichází zima, tak proč to trochu neoživit letním designem!... ne, ne… to by nešlo… tak třeba… Vánoce jsou za dveřmi, a sliby se prý maj' plnit o Vánocích! Proto jsem čekal až na tuto chvíli, abych… ne… to asi taky neprojde.
Inu, nezbývá, než jít s pravdou ven. Karel je chlapec líné a proto, i přesto, že je to téměř půl roku, co vyhrál v anketě možnost změnit design těchto stránek, se ke změně dokodrcal až nyní. Přesto se k ní nakonec skutečně dostal a tak si vám dovoluji představit nový kabátek tématu.

Jedním z důvodů věčných odkladů byla také má neschopnost dostatečně se porvat s Nastavením, proto je třeba prominout malé drobnosti, ale jak by vám jistě rád vysvětlil Jirka Krampolů, nikdo není dokonalý! Je také možné, že jsem nějakou tu věc přehlédl, proto pokud na takové "něco" narazíte, nic nezkazíte tím, když mi o tom dáte vědět, abych dal vše do pořádku. Dlužno říci, že prvotní nahození proběhlo před druhou hodinou ranní, aby se změna dotkla co nejméně přítomných návštěvníků, proto vzhledem k pojetí akce ve stylu "kulový blesk" bylo pár věcí opomenuto, na ty se podívám zítra… tedy dnes… za denního světla.

Závěrem ještě doplním, že součástí této změny měl být i jakýsi rozhovor s mojí maličkostí. Ten zde však nenaleznete, páč jsem zatím neměl možnost dostat se k otázkám. Respektive otázky neměly možnost dostat se ke mně. :-)

Toť vše, co jsem měl na srdci. Zvolejme tedy společně "Design je mrtev, ať žije design!" a těšme se na další výběry, již v novém prostředí.

Váš Džejkej

Nové TT: Samota

26. listopadu 2012 v 7:03 | Eruvië |  Témata
Měsíc před Vánoci jste si vybrali dost smutné téma, ale co se dá dělat. Doufám, že na příští týden bude něco pozitivnějšího :-)


Vyberte TT na 26. listopadu - 2. prosince:
Život22.5% (41)
Samota36.8% (67)
Rovnoprávnost13.2% (24)
Starosti9.9% (18)
Móda17.6% (32)

Výběr na téma týdne: Moje osobnost

21. listopadu 2012 v 0:43 | Elen&Maky |  Zajímavé příspěvky k TT
Haló, haló, haló!
Všichni teď povinně tleskejte, tlak vašich osobností a vašich osobních článků jsme ustály a proto si dnes můžete přečíst výběr z tohoto týdne. Někteří blogeři popsali svoji osobnost, jiní dali tomuto celkem obyčejnému názvu nádech kreativity, další skloubili svou osobnost s kreativitou. Jezero (protože moře už je ohrané) článků bylo obyčejně rozkošných, rybník byl plný hlodů a, to nejlepší na konec, jak se říká, studánka až po okraj plná křišťálově se lesknoucích článků, které jsme zařadily do výběru.
Račte se pokochat.

Nové TT: To, co potřebuji

19. listopadu 2012 v 12:37 | Eruvië |  Témata
Je více času, aby měl den alespoň 48 hodin a já všechno stíhala včas. Tímto se omlouvám za zpoždění a v anketě nabízím témata na příští týden. V té předešlé zvítězilo téma: To, co potřebuji...

To, co potřebuji...39.3% (68)
Trapné chvíle17.3% (30)
Šikana6.9% (12)
Umění25.4% (44)
Potrat11% (19)


Týždenný výber na TT - Náhoda je blbec

12. listopadu 2012 v 14:10 | Lukky |  Zajímavé příspěvky k TT
Týždeň prešiel ako voda a my sa tu znova stretávame s výberom najlepších článkov na tému týždňa. Buď je to náhoda, že práve na tému "Náhoda je blbec" ste písali zlé články, alebo ste sa na mňa všetci dohodli a úmyselne ste mi chceli spôsobiť šok. Síce článkov z wiki bola menšina, aj tak ste môjmu oku neulahodili. Ale dosť bolo kecania, poďme sa pozrieť na tých pár vyvolencov, ktorým sa to podarilo.

PONDELOK
Malkiel sa porozprával s náhodou zatiaľ čo Wallenrod nám napísal aký život môže mať pán Náhoda. Hlavne v detstve a v dobe dospievania.

Utorok
Agrenej napísal ako sa z náhody môže vykľuť veľká láska. Mengano zase rozpráva o nešťastnej náhode pri rannom obliekaní.

Streda
Ktorý Náhoda je vlastne blbec? Odpovie nám Malkiel. Milllhause nám prezradí ako môže ICQ zmeniť život.

Štvrtok
Nenašiel som ani jeden článok, ktorý by som sem mohol dať. Ak nejaký nájdete, rád ho sem doplním.

Piatok
Aj dve náhodne ležiace desaťkoruny vedia o vašom živote prezradiť viac. Stačí ich dať do správnych rúk.
Ako sa vlastne náhoda stala blbcom? To nám prezradí Mirielka.
Jedinú básničku dnešného výberu napísala Ivet Pe.

Sobota
Malkiel možno prišiel na to, čo náhody žerú.

Nedeľa
Práčka a kurvítko? Zlá kombinácia. Svoje o tom vie valin.
Ale keď spojíte auto s ľadom, tiež nevyjde nič pekné. Že Helena?
A nakoniec skvele napísaný životopis od Caroline.

A to je všetko. Nič menej, nič viac. Perličky tentoraz vynechám.

Nové TT: Moje osobnost

12. listopadu 2012 v 9:46 | Eruvië |  Témata
V těsném souboji o pouhých šest hlasů zvítězilo téma "Moje osobnost" před tématem "Otroctví."

Vyberte TT na 12. - 18. listopadu:
Práce12.3% (26)
Otroctví31.1% (66)
Formule 14.7% (10)
Moje osobnost34% (72)
Poslové světla17.9% (38)


Výběr na téma "Jedno slovo"

5. listopadu 2012 v 9:54 | D@ve |  Zajímavé příspěvky k TT
Láska, svatba, Partička, rodina, peníze... To byly nejčastější pojmy ve článcích k tématu již minulého týdne. Na několik způsobů jsem se dozvěděl, že jedno slovo mi může změnit život, že slova jsou jen slova, pokud je neproměním v činy, atp.

Snažil jsem se vybrat dílka, která mi přišla originální, která mě pobavila, překvapila, vtáhla do čtení. Aby tento výběr byl stylový (věrný názvu tématu týdne), rozhodl jsem se vybrané články vypsat jedním slovem - přezdívkou autora s příslušným odkazem. Čeká nás tedy spanilé surfování po článcích: 10 povídek, 16 básniček, 18 různých zamyšlení a 10 nejlepších hlodů (ve kterých se mj. dozvíte, že slovo "kočka" patří mezi vyjmenovaná slova!).

Pohodový týden přeje a u dalšího výběru na počtenou se těší

Nové TT: Náhoda je blbec

5. listopadu 2012 v 9:43 | Eruvië |  Témata
Omlouvám se za menší zpoždění, ale některá rána jsou příliš krátká... Nové téma týdne zní: Náhoda je blbec. Nu, předveďte se s články o tom, co se vám přihodilo i nepřihodilo :-)


Vyberte TT na 5. - 11. listopadu:
Zvířata9.9% (20)
Příjem potravy6.9% (14)
Náhoda je blbec43.6% (88)
Zima24.3% (49)
Úcta ke starším15.3% (31)